uTorrent dla Mac’a

Co jakiś czas pojawiają się dosyć sprzeczne informacje dotyczące prac przeportowania uTorrent na Mac’a.

Teraz mamy pewność – prace nad uTorrent dla systemu Mac os X posuwają się naprzód ! jedna z wersji prealpha tego programu wyciekła do sieci i każdy może ją pobrać sobie torrentem (np. za pośrednictwem PiratBay).

Jest to to bez wątpienia jest z najlepszych nowin ostatnich tygodni, albowiem uTorrent na MS Windows słynie z bogatych opcji, lekkości oraz szybkości ściągania plików.

Z uwagi na wczesną wersję tego programu, wiele jaszcze nie działa. Z całą jednak pewnością możemy oczekiwać w najbliższych tygodniach pierwszych, publicznych wersji, beta. Jak na razie cechą charakterystyczną uTorrenta zarówno na Mac’a jak i Windows jest niezwykła lekkość i mała zasobożerność.

W zasadzie zużycie pamięci ram podczas używania tego programu nie przekracza 10 mb. Działa także stosunkowo stabilnie oraz w pełni umożliwia wykorzystanie łącza. Naprawdę ściąga się wszystko szybciutko ! ! !

Wiele rzeczy nie działa – pogląd plików, subskrypcje, usuwając torrenta z programu, usuwasz go automatycznie z dysku. Wiadomo jednak, że program jeszcze nie osiągnął swojej pełnej funkcjonalności. To wyłącznie kwestia czasu, nim stanie się on w pełni funkcjonalny.

Myślę jednak że warto potestować.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s